personalnie

Świętujemy 2 lata blogowania!

Cześć Kochani!

Dokładnie 3 listopada 2021 na blogu pojawił się pierwszy wpis, więc od początku mojej historii z blogowaniem minęły już dwa lata! Muszę przyznać, że zleciało zaskakująco szybko. Pamiętam, jak na początku zastanawiałam się, czy będę miała o czym pisać. Po dwóch latach i 84 opublikowanych wpisach, nadal mam mnóstwo pomysłów!

Urodzinowe podsumowania

Przez dwa lata prowadzenia bloga naprawdę mnóstwo się zmieniło! Widzę to szczególnie po jakości zdjęć, kiedy wspominam pierwszy wpis – przepis na ciasto marchewkowe. Oglądając stare zdjęcia nie mogę napatrzeć się na ich słabą jakość i bardzo się cieszę z postępów, które zrobiłam do tej pory. W tym miesiącu mam ostatnie egzaminy zaliczeniowe na fotografii, a w styczniu będę miała egzaminy końcowe – teoretyczny i praktyczny. Jeśli je zdam, będę fotografem z zawodu. Niesamowicie się z tego cieszę! Było to jedno z moich marzeń sprzed lat. Trzymajcie kciuki!

Przeglądając wpis podsumowujący sprzed roku, jestem zaskoczona, że to już rok, jak mam w zanadrzu obiektywy 50 mm f/1.4 G i 70-300mm z f/4.5-6.3 G. Od tego czasu stworzyłam dzięki nim mnóstwo pięknych i mniej pięknych zdjęć, a także dużo się nauczyłam. Za to zestaw do fotografii bezcieniowej, o którym wspominałam w tamtym wpisie przeczekał niemal rok, zanim wykorzystałam go do zdjęć! Za to teraz sprawdza się u mnie naprawdę świetnie i często z niego korzystam. Przypomniało mi się za to, że kominka na stożki nie kupiłam nadal 🙂 Kompletnie zapomniałam, że go chciałam i w sumie jakoś udało mi się bez niego przeżyć kolejny rok, więc pewnie kolejny również się uda.

Niestety w tym roku nie będę świętować w mojej ulubionej restauracji Namaste, ponieważ została zamknięta na stałe. Obok pojawiała się inna restauracja indyjska, ale nie miałam okazji do niej zajrzeć.

30 lat minęło, jak jeden dzień

Oprócz bloga, a w listopadzie świętuję również i ja. W tym roku wypadają moje okrągłe, trzydzieste urodziny! Nie mogę się doczekać!

Kto jeszcze świętuje w listopadzie? Dajcie znać w komentarzach!

Agnieszka

4 thoughts on “Świętujemy 2 lata blogowania!”

  1. Gratulacje z okazji dwóch lat działalności bloga! To niesamowite osiągnięcie w świecie blogowania, pełne inspiracji, kreatywności i fascynujących historii. Przez ten czas z pewnością dostarczyłeś/aś czytelnikom wiele cennych treści, dzieląc się swoimi pasjami, doświadczeniami i spostrzeżeniami z życia codziennego. Oby kolejne lata przyniosły równie dużo sukcesów, inspiracji i wspólnoty z Twoją wiarą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *