hobby personalnie ulubione

Giełda Kolekcjonerska Koszalin

Kochani, zapraszam Was serdecznie na Giełdę Kolekcjonerską w Koszalinie, która odbędzie się już za tydzień, w następną sobotę – 11 czerwca w godzinach 10-13 w Galerii Region w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej przy placu Polonii 1. Będę tam i ja!

Koszalińska Giełda Kolekcjonerska

Koszalińska Giełda Kolekcjonerska

Giełda Kolekcjonerska w Koszalinie to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca! Poprzednia giełda miała miejsce 7 czerwca i dowiedziałam się o niej zupełnie przypadkiem – akurat tego dnia byłam w Bibliotece na warsztatach sitodruku! Muszę przyznać, że tamtego dnia więcej czasu spędziłam przy stolikach kolekcjonerów niż na samych warsztatach!

Giełda Kolekcjonerska Koszalin

Ale nie ma się co dziwić, bo na giełdzie wystawiają się prawdziwi kolekcjonerzy, który o swojej pasji i historii mogą rozmawiać godzinami! Na giełdzie można było oglądać ogromną kolekcję kapsli, znaczków, starych monet, kartek na żywność, przypinek, biletów i pamiątek dotyczących komunikacji miejskiej. Oczywiście te ostatnie wpadły mi w oko najbardziej i przekonały mnie, żeby też pokazać swoją kolekcję światu!

koszalin giełda kolekcjonerska

Już w następną sobotę spełnię swoje kolekcjonerskie marzenie i wystawię swoją kolekcję biletów komunikacji miejskiej na Giełdzie Kolekcjonerskiej! Jest to dla mnie ogromne wydarzenie i chciałabym, żebyście byli ze mną tego dnia! Serdecznie zapraszam i nie mogę się doczekać 🙂

Moje kolekcjonerskie okazy

Postaram się wziąć ze sobą jak najwięcej klaserów, abyście mieli co oglądać! Zobaczycie na pewno bilety z województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego – również okazy sprzed denominacji!

koszalin zlot kolekcjonerski

Wezmę również moje bilety na wymianę, dlatego serdecznie zapraszam kolekcjonerów! To będzie moja pierwsza wymiana na żywo – do tej pory wymieniała się głównie online 🙂

zlot kolekcjonerski koszalin

Oprócz biletów komunikacji miejskiej, przygotowałam na wymianę również bilety okolicznościowe, cyrkowe, kinowe, teatralne, bilety na wydarzenia.

giełda kolekcjonerska w koszalinie

Zobaczycie oczywiście również moje bilety z Koszalina, a trochę ich mam! Są okazy sprzed denominacji, z czasów denominacji (1995), lata 2000 i późniejsze. Akurat od 1 czerwca w Koszalinie zmieniła się cena biletów, więc dla chętnych mam również bilety dokładkowe za 0,45 i 0,90 gr!

zlot kolekcjonerski w koszalinie

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia za tydzień! Będziecie?

Agnieszka

14 thoughts on “Giełda Kolekcjonerska Koszalin”

  1. Niestety nie mogę być, ale bardzo żałuję, bo wygląda baardzo ciekawie! Spróbuję kolejnym razem 😉
    Pozdrawiam!

  2. O kurde, przyniesiesz też swoje największe perełki z kolekcji?? I z ciekawości – co z Twojej kolekcji jest dla Ciebie najcenniejsze?

    1. Adrianie, o tym mogłabym mówić godzinami 🙂 To jest jak z dziećmi – nie masz ulubionego, wszystkie kochasz tak samo! Niemniej mam bilety, które stanowią koronę mojej kolekcji, są to bilety z 1943 roku, na których sanitariuszka dojeżdżała do rannych żołnierzy w Warszawie (są to bilety pociągowe). Z biletów komunikacji miejskiej najbardziej cenię te z literówkami, bo są jedyne w swoim rodzaju oraz najbliższe memu sercu – bilety z Koszalina!

  3. Poszukuję tego typu wydarzeń cały czas, są super. W moim mieście niestety najlepsze na co można trafić to pchli targ, gdzie czasami można trafić na artykuły kolekcjonerskie, a czasami wcale. 🙁

  4. Ciekawe wydarzenie 😉 Nigdy na takim nie byłam. Na tym raczej sie nie pojawie bo mam dość daleko 😀 Ale może w mojej okolicy kiedyś coś będzie.
    Zapraszam również do mnie w wolnej chwili 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *